Квитки, пальне, товари і послуги: в Армія+ буде програма лояльності для військових
19 Листопада 2024 08:49
Міноборони запрошує бізнеси та громадські організації приєднатись до національної програми підтримки військових “Плюси”, яка має з’явитись у застосунку Армія+. Про це повідомили у Міністерстві оборони, інформує «Комерсант Український».
Програма передбачає надання військовослужбовцям швидкого та зручного доступу до низки товарів і послуг, як от бронювання квитків чи купівля пального зі знижкою, через застосунок Армія+.
«Продовжуємо наповнювати новими можливостями Армія+. Щоб реалізувати соціальні потреби наших захисників, ми започатковуємо національну програму підтримки «Плюси». Серед таких «плюсів» будуть квитки, пальне, товари і послуги. Все це стане доступне в Армія+ у майбутньому», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Як передбачається, програма лояльності для військових «Плюси» об’єднає найбільші бізнеси та організації країни. Згодом в Армія+ з’явиться окремий розділ, який пропонуватиме військовослужбовцям як отримання повноцінного сервісу, наприклад, бронювання квитків, так і знижки на окремі товари чи послуги (пальне, доставка та інше). Армія+ надаватиме верифікацію через унікальний ідентифікатор військовослужбовця Армія ID. У підсумку захисники отримають всі «плюси» в одному застосунку, де об’єднаються державні компанії, приватний бізнес та громадські організації.
Першими компаніями, що запропонували свої «плюси» для військовослужбовців, стали АТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укрнафта», компанія Нова пошта та маркетплейс Rozetka.
Міноборони збирає заявки від бізнесів та формує перелік потенційних учасників.
Також у Міноборони України хочуть перетворити мобільний додаток “Резерв+” на загальноукраїнський рекрутинговий центр і в чомусь замінити ним ТЦК.
“Ми хочемо у 2025 році запустити можливість не йти в ТЦК і подавати свої паперові документи, які посвідчують особу, а зробити це можливим через, наприклад, верифікацію в Bank ID, через підтвердження документів Державної міграційної служби, Єдиного державного демографічного реєстру”, – пояснила Катерина Черногоренко.
За її словами, основна ідея полягає у тому, щоб людина могла у своєму смартфоні з будь-якого зручного місця стати на облік і тоді навантаження на ТЦК спаде.