Група DCH Ярославського заявила, що закриває усі свої гральні проєкти: обрали інший напрям

2 Червня 13:12

В ході затвердження подальшої стратегії розвитку бізнесу Групи, у DCH прийняли рішення відмовитися від проєктів, які розвивають гемблінг, інформує «Комерсант Український» з посиланням на реліз компанії.

Директор зі стратегії DCH Олексій Болховітінов прокоментував це так:

«У сфері послуг ми вирішили сконцентруватись на фінтех проєктах, електронній комерції та страхуванні. Ми маємо наміри інвестувати близько 5 млрд гривень у ці напрямки у найближчі три роки. Ринок гемблінгу сьогодні практично закритий для нових гравців. Ми будемо рухатись у напрямках, де ми бачимо потенціал. Наприклад, об’єднання маркетплейсів та онлайн банкінгу забезпечує зручну інтеграцію платежів, підвищує конверсію завдяки рішенням типу «купуй зараз — плати пізніше» (BNPL), відкриває доступ до фінансування для продавців, дозволяє персоналізувати пропозиції через аналіз фінансових даних, а також сприяє виходу на глобальні ринки, минаючи обмеження традиційного банкінгу. Крім того, e-commerce платформи можуть самі ставати фінансовими сервісами, пропонуючи страхування, кешбек-картки чи мікрокредити, що створює нові джерела доходу та зміцнює лояльність клієнтів».

У DCH також додали, що більше не планують купувати ТОВ “Нейшн Діджитал Ентертейнмент”, відносно якого раніше отримали дозвіл Антимонопольного комітету.

“Отримання даного дозволу від АМКУ на придбання вказаної юридичної особи було частиною стандартної юридичної процедури в межах попереднього аналізу можливих інвестицій.

За підсумками такої оцінки ми вирішили не реалізовувати цей проєкт, як і багато інших, зосередившись на тих напрямах, де бачимо стратегічну синергію з нашими поточними інвестиціями та цінностями”, – зазначили в компанії.

Нагадамоємо, раніше стало відомо про те, що Нацполіція провела 49 обшуків у межах розслідування схеми легалізації коштів, привласнених з однієї нафтопереробних компаній країни – “Укртатнафти”.

Обшуки по справі проходили також і в офісах групи DCH у Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі. Тоді в компанії заявили, що вважають такі масові обшуки “незаконними, й такими, що чинять необґрунтований тиск на бізнес-діяльність групи“.

Олександр Ярославський ніколи не мав впливу на прийняття рішень у ПАТ “Укртатнафта”, не отримував жодних дивідендів, не мав опосередкованого бенефіціарного володіння і не контролював діяльність товариства“, – йшлося у повідомленні групи.

DCH Investment Management – фінансово-промислова група компаній, яка керує інвестиціями у видобуток руди та металургію, машинобудування, нерухомість, страхування, банківський та готельний бізнес. Має багаторічний досвід ефективного інвестування в Україні.

Віра Захарова
Редактор

Читають зараз