Діти-сироти, евакуйовані під час війни в Туреччину, повертаються додому, щоб знайти родини
5 Грудня 18:2011 грудня 2024 року о 16.00 у Quoroom (вул. Болсуновська 13, Київ), пройде захід, присвячений завершенню благодійного проєкту “Дитинство без війни”, в межах якого відбулася наймасштабніша приватна евакуація дітей-сиріт з України у Туреччину, повідомляє Комерсант український
Участники події:
- Оксана Жолнович, Міністр соціальної політики України;
- Руслан Шостак, меценат, президент корпорації TERWIN, засновник національних мереж EVA, Varus;
- Петро Добромільський, Голова Державної служби України у справах дітей;
- Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині;
- Андрій Боблях, Народний депутат України;
- Дмитро Наталуха, Народний депутат України;
- Вікторія Гриб, Народний депутат України;
- Надія Задорожня, Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації;
- Участники проєкта (діти-сироти та їхні супроводжуючі).
Ведучий: Тимур Мірошніченко
Акредитація до 10 грудня 2024: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIN3pK6lj7Wz84Kz3Yc8qlRqyfOjCgw0vIwu5NkXuHk9sTsA/viewform?usp=sf_link
Додаткова інформація: Аліса Коник, pr-менеджер Фонду Руслана Шостака, 050-100-31-98, [email protected]
Про проєкт “Дитинство без війни”
На початку повномасштабного вторгнення Руслан Шостак разом з партнерами організував наймасштабнішу евакуацію дітей-сиріт та їхніх супроводжуючих з України до Туреччини. Це стало можливим завдяки домовленості Першої Леді України Олени Зеленської та Першої Леді Турецької Республіки Еміне Ердоган. 3500 дітей-сиріт, їхніх супроводжуючих, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, чиї родини опинились у складних життєвих умовах, отримали прихисток у Турецькій Республіці.
Три роки Благодійний фонд Руслана Шостака, разом з партнерами, забезпечував проживання цих дітей у готелях на березі Середземного моря та повністю покривав усі витрати на утримання, харчування, навчання та всебічний розвиток хлопців й дівчат. У проєкті діти отримали 850 годин додаткових освітніх занять та курсів, відвідали 170 екскурсій та розважальних заходів. Їм було закуплено 5200 комплектів зимового та літнього одягу й 3300 пар взуття.
Проєкт “Дитинство без війни”, отримав міжнародне визнання і увійшов до Світової книги рекордів. Фільм “Save Generation Ua”, присвячений проєкту, отримав 9 міжнародних нагород у 5 країнах світу.